Wybierając pub, na co zwracamy uwagę? Na pewno na to, jakie mają menu. Chcemy się czegoś napić jak piwo czy wino, ale na pewno jak człowiek się napije to chciałby jeszcze dodatkowo coś zjeść.

Im bardziej oryginalne będzie jedzenie i smaczne tym lepiej będzie dla nas, a zatem zastanówmy się, jakie miejsce chcemy wybrać żeby mieć te wszystkie cechy spełnione to przecież jest dla nas najważniejsze i na to zwracamy uwagę. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak udać się na Mokotów, ale, po co konkretnie? Tam mamy pub, który idealnie będzie się dla nas nadawał. To pub, który oferuje super drinki i piwo, ale również oferuje super jedzenie.

To nie wszystko, bo poza tym, co oczywiste i czego szukamy ten pub ma również inny wystrój niż te wszystkie puby, które do tej pory widzieliśmy i odwiedziliśmy. W tym pubie spotykają się osoby, które chcą planować podróże po całym świecie. Można to tam zrobić i można być bardzo, ale to bardzo zadowolonym. Można oczywiście tylko przyjść i rozmawiać i na ścianie w jednej z sal podziwiać zdjęcia z podróży z całego świata. Na chwile będziemy i my w innym świecie, może tam gdzie chcemy być i gdzie nam się marzy? To, dlatego trzeba będzie tam już dzisiaj pójść i to wszystko sprawdzić.

Najlepszy pub w mieście

Można w tym pubie zarezerwować sobie stolik dla kilku osób, ale bez problemów rezerwować można salę czy to jedną czy nawet dwie. Trzeba tylko wcześniej sprawdzić, kiedy terminy są wolne, bo ten pub jest zajęty przez większość czasu i nie ma się, co dziwić skoro jest to coś tak bardzo oryginalnego. Zapewne wiele osób nie może się już doczekać nazwy pubu i chciałoby tam pójść? W takim razie dla takich osób można w pierwszej kolejności polecić stronę internetową pubu pod adresem pub Mokotoów. Tutaj jest wszystko opisane i mamy zdjęcia, dlatego przekonamy się jak pub wygląda i co oferuje. Mamy menu, mamy spacer wirtualny, a zatem wchodzimy i patrzymy czy to miejsce jest tak oryginalne jak wszyscy mówią. Jeśli tak to idziemy tam już dzisiaj.