Jeśli chodzi o kontrolery PS4, czasami możemy założyć, że jest tylko jedna opcja: własny Sony DualShock 4. Jednak pomimo tego, że oficjalny kontroler jest dynamicznym i potężnym gamepadem, istnieje wiele akcesoriów, jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia z gry lub po prostu sprawić, by grało się trochę wygodniej.

Wiele z nich jest oficjalnie licencjonowanych przez Sony, więc będziesz wiedział, że zostały zaprojektowane tak, aby działały dobrze. Czy chcesz kupić najlepszy kontroler PS4, ale wpadasz w zakłopotanie, widząc morze produktów na rynku. Sony PlayStation 4 to jedna z najbardziej niesamowitych i solidnych konsol, w której możesz cieszyć się najlepszymi grami. Jednak brak odpowiednich kontrolerów może wszystko zepsuć, dlatego ważne jest, aby inwestować w odpowiednie. Nie ma nic gorszego niż usiąść na długą, leniwą sesję gry, aby odkryć, że kontroler padł. Ale jest na to proste rozwiązanie. Stacja ładująca Sony PlayStation DualShock 4 jest stacją dokującą zaprojektowaną do utrzymywania pełnego naładowania dwóch gamepadów PS4. Po prostu włóż swój DualShock 4 do gniazda, gdy skończysz grać, a doładuje się, gdy nie grasz, zapewniając, że kontroler jest gotowy do użycia następnym razem. Jeśli lubisz grać w strzelanki FPS w PlayStation VR, PSVR Aim Controller jest po prostu koniecznością – łączy zarówno kontroler ruchu, jak i DualShock w jedną zintegrowaną całość, przekształcając doświadczenie strzelania do wrogów w wirtualnej rzeczywistości w całkiem nowe doznanie.

Kamera PC jest także przydatna, zwłaszcza że wiele gier na niej opiera się i jest to absolutnie kluczowa część doświadczenia PSVR. Co więcej, jest to także doskonały aparat do przesyłania strumieniowego i nagrywania filmów z gry. Można ją łatwo ustawić w dowolnym miejscu, a także przechylać, aby uzyskać optymalny kąt nagrywania. Podwójne soczewki mają umożliwić percepcję głębi, a aparat obsługuje również funkcje rozpoznawania twarzy i poleceń głosowych. Na naszej stronie znajdziesz akcesoria do konsoli PS4 – ExGames, ale o wiele więcej w konkurencyjnych cenach. Na pewno każdy gracz wybierze akcesoria niezbędne do udoskonalenia swojej konsoli PS4.