Przed przystąpieniem do realizacji stron internetowych, rozpoznajemy potrzeby Klienta. Zawsze staramy się zaprojektować takie rozwiązania, które będą służyły realizacji przyjętych założeń.

Projektowanie stron www rozpoczynamy od ustalenia ich struktury logicznej, zdefiniowania funkcjonalności a co za tym idzie, dokonujemy wyboru technologii w jakiej strona zostanie stworzona.
Następny etap to tworzenie projektów graficznych. Na tym etapie powstają opracowania graficzne stron www, które po akceptacji przez Klienta trafiają do oprogramowania w wybranej technologii: Htlm, Php lub Flash.

Tworzenie stron internetowych w Html
Jeśli Klient traktuje stronę jako internetową wizytówkę, prezentację firmy i oferty, oraz nie przewiduje późniejszej ingerencji w treść i zawartość strony – wtedy tworzymy stronę www w technologii Html.
Tworzenie stron w HTML jest bardzo przyjazne dla robotów wyszukiwarek i sprzyja pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach. Czytelny kod, przejrzysta struktura strony to podstawowe zalety tworzenia stron internetowych w technologii HTML.

Statyczne strony HTML łączymy z aktywnymi, animowanymi elementami Flash.

  • tworzenie stron PHP
  • tworzenie stron www w PHP
  • e-marketing

Technologia PHP umożliwia tworzenie stron internetowych generowanych dynamicznie. Oznacza to, że niektóre dane wyświetlane na stronie nie są jej stałym elementem, lecz zmienną wczytywaną z bazy danych.
Tworzenie stron w PHP umożliwia zastosowanie Panelu Administracyjnego do zarządzania zawartością stron internetowych przez klienta.

Tworzenie stron w PHP w połączeniu z bazą danych umożliwia zastosowanie Panelu Administracyjnego i systemu zarządzania treścią CMS. Dzięki temu osoba wyznaczona przez Klienta do aktualizacji stron www, samodzielnie wypełnia je treścią. Zastosowanie Panelu Administracyjnego umożliwia wprowadzanie i modyfikowanie danych tekstowych, zdjęć i grafiki, czy też tworzenie kolejnych podstron, kategorii.

Panel Administracyjny może być wyposażony w dodatkowe funkcjonalności jak np. zarządzanie sklepem internetowym, system wspomagający realizację zamówień on-line, obsługę listy mailingowej (newsletter), obsługę systemu lojalnościowego itd.