Zmęczeni pracą i obowiązkami, zamiast cieszyć się z nadchodzących wielkimi krokami świąt, martwimy się, jak ze wszystkim sobie poradzimy, by ugościć rodzinę jak co roku. A może zróbmy w tym roku coś naprawdę dla siebie? Rodzina da sobie radę z pewnością, ostatecznie sami będą musieli zakasać rękawy, tak jak my to robiliśmy co roku. Wybierzmy apartament w samym sercu Zakopanego.

1. Wybierzmy apartamenty Zakopane

2. Apartamenty w centrum Zakopanego

3. Co mają nam do zaoferowania komfortowe apartamenty?

4. Plac zabaw dla dzieci

Wybierzmy apartamenty Zakopane

Wybierzmy się na święta do stolicy Tatr, gdzie piękne widoki i luksusowy apartament zrekompensują nam brak rodziny, a apartament z własnym aneksem kuchennym, pozwoli na przygotowanie najpotrzebniejszych posiłków. Oderwiemy się od zgiełku miasta, ładny widok z okna na góry przyprawi nas o zachwyt i będziemy mieć możliwość pochodzenia po górskich szlakach. Apartamenty Zakopane zlokalizowane są w wielu miejscach, w tym także w samym centrum Zakopanego.

Apartamenty w centrum Zakopanego

Wynajmując apartament w centrum miasta docieramy w zakątki najbardziej pożądane w Zakopanem w krótkim czasie oraz bez użycia samochodu, co jest ogromną wygodą. Zatem obiekty umiejscowione w ścisłym centrum stanowią zawsze najbardziej atrakcyjną bazę noclegową. Krupówki to najbardziej i najdynamiczniej rozwijające się miejsce w Zakopanem, które jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Można tu znaleźć sklepy w których kupimy pamiątki dla naszych bliskich, bądź skorzystamy z oferty wielu restauracji i klimatycznych knajpek góralskich.

Co mają nam do zaoferowania komfortowe apartamenty?

Wygodne apartamenty rodzinne  lub apartamenty dla par znajdziemy w każdej z części Zakopanego, wszystko jest kwestią ceny, miejsca, architektury i wyposażenia, jakiego oczekujemy. Apartamenty w góralskim stylu wyposażone są tak, jak nasze mieszkania. W większości akceptowany jest bon turystyczny, co znacznie zmniejsza koszt wynajmu. Na stronie visitzakopane.pl dowiemy się w których z apartamentów znajdziemy do dyspozycji gości SPA, basen, saunę lub jacuzzi, bo i takie komfortowe rozwiązania znajdziemy w wielu z nich. Dla jednego doskonała lokalizacja to centrum, dla drugiego lokalizacja blisko stoku będzie wymarzona. Zakopane to także świetna baza wypadowa, a świąteczny wypoczynek możemy po korzystnej cenie wydłużyć tak, by starczyło nam czasu na lokalną turystykę.

Plac zabaw dla dzieci

Jadąc z dziećmi szukajmy rozwiązań apartamentów, by w najbliższej okolicy znajdowało się miejsce atrakcyjne dla naszych pociech. Właściciele apartamentów dbają o takie ważne szczegóły.

W zależności co kto lubi, wybierzmy odpowiedni apartament i przeskoczmy święta, po czym wypoczęci i zadowoleni wróćmy do domu.