Każdy zastanawia się nad tym, jaką podłogę wybrać u siebie w mieszkaniu, czy w domu.

Na rynku jest mnóstwo możliwości. Mogą to być płytki lub panele. Wśród paneli także wyróżnia się kilka odmian. Obecnie bardzo popularne są panele winylowe.

 

Panele winylowe Layered to gwarancja solidności i estetyki

Jaki kolor paneli winylowych wybrać?

Kolor paneli winylowych jest bardzo ważny. To właśnie kolor dopełnia całość aranżacji naszych pomieszczeń. Obecnie jest bardzo dużo kolorów paneli, dlatego można też mieszać kolor paneli w różnych pomieszczeniach. Panele winylowe Layered to jedne z paneli, które mają ogromny wybór odcieni dzięki, czemu można wybrać odpowiednią barwę pod swoją aranżację. Można takie panele winylowe Layred dostać między innymi w odcieniach: jasnych, ciemnych i średnich. Dzięki temu klient może dopasować kolor paneli pod swój gust.

Jakie są korzyści z paneli winylowych Layered?

Zalety tych paneli są ogromne. Należy tutaj od razu wspomnieć, że te panele są wodoodporne. Nadają się zatem idealnie do kuchni, czy łazienki. Można także przy tych panelach użyć podłogowego ogrzewania. Mają aż dwanaście warstw dzięki, czemu mamy pewność, że są to solidne i trwałe panele. Są odporne na zarysowania i uderzenia. Producent daje aż 25 lat gwarancji dzięki, czemu klient ma zapewnione w razie potrzeby serwis. Panele te są bardzo dokładnie oraz estetycznie wykończone. Niewątpliwym plusem jest też to, że te panele mają w zestawie matę wyciszającą, co jest szczególnie przydatne, gdy mieszkamy w bloku. Warto też dodać, że panele winylowe Layered nie blakną po czasie użytkowania. Panele są również odporne na plamy dzięki, temu możemy użyć tych paneli w kuchni. Montaż paneli jest bardzo prosty na tak zwany zatrzaskowy klik. W czasie montażu tych paneli można użyć noża dzięki, czemu nie zrobimy hałasu, który mogłaby zrobić piła.

Gdzie można użyć paneli winylowych Layered?

Tych paneli można używać w zasadzie wszędzie. Ze względu, że są one odporne na wilgoć, to mogą one być użyte także w łazience, jak i w kuchni. Idealnie będą wyglądać w salonie, czy pokoju dziecięcym. Przez to, że są odporne na ścieranie i zarysowanie w pokoju dziecięcym, więc nie będą narażone na uszkodzenia. Będą także dobrze wyglądać w sypialni, dodając jej uroki i przytulności.

Decydując się na panele winylowe Layered, mamy pewność, że nasza podłoga będzie pięknie wyglądać. Dodatkowo panele są bardzo odporne na różnego typu uszkodzenia dlatego, też możemy je założyć, nawet gdy mamy w domu małe dzieci, czy zwierzęta.