Każdy, kto planuje przeprowadzkę za granicę, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że przewiezienie tylu przedmiotów o mniejszych, jak i większych gabarytach wcale nie należy do najłatwiejszych czynności. W końcu jak zmieścić kanapę, lodówkę, czy stół z krzesłami w jednym samochodzie i dostarczyć je na miejsce bez żadnych komplikacji? To możliwe, ale tylko i wyłącznie, dzięki profesjonalnej firmie, która zajmie się tym w odpowiedni sposób. Mamy więc dobrą wiadomość dla osób planujących przeprowadzki Polska Anglia. Firma MikeBus, która w swojej branży działa już od wielu lat, oferuje sprawny transport na trasie Polska-Anglia oraz Anglia-Polska. Do jednych ze specjalności firmy należą przeprowadzki, dzięki którym przewiezienie poszczególnych przedmiotów jest banalnie proste i bezpieczne. Jak dokładnie wygląda tego typu usługa i jaki jest jej koszt?

	paczki do Anglii

Busy do Anglii – przewieź wszystko, czego potrzebujesz

Firma MikeBus oferuje sprawdzone busy do Anglii, dzięki którym przeprowadzki zagraniczne nie są tak straszne, jak mogłoby się wydawać. Wszystko jest zasługą dużej przestronności pojazdów, dzięki czemu mogą one pomieścić sporą część przedmiotów i urządzeń. Na pewno zastanawia Cię to, w jaki sposób firma wykonuje przeprowadzkę? Otóż na samym początku klient musi dokonać wcześniejszej rezerwacji. Może to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, gdzie znajduje się specjalny formularz online lub kontaktując się bezpośrednio z kierowcą drogą telefoniczną lub mailową. Po złożeniu rezerwacji i poinformowaniu firmy o adresie i numerze telefonu odbiorcy i nadawcy, a także ustaleniu konkretnej daty, kierowca przyjeżdża, aby zabrać wybrane przedmioty, a następnie przewozi je bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres. Koszt takiej usługi to około 700 zł.

busy Polska Anglia

Zarezerwuj bus do Anglii

Poza przeprowadzkami, czy przewozem paczek, firma posiada w swojej ofercie również bus do Anglii, dzięki któremu bez problemu dostaniesz się pod wskazany adres. Każdy z pojazdów został doskonale przystosowany do wielogodzinnych podróży za granicę, aby zapewnić pasażerom maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Mowa tutaj o rozkładanych fotelach, klimatyzacji, gniazdkach, odtwarzaczu DVD oraz dostępie do sieci Wi-Fi. Podczas całej podróży, pasażerowie mogą napić się darmowej kawy i herbaty. Dodatkowo w czasie postojów, każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza i zjeść gorący posiłek. Firma dba o systematyczną dezynfekcję busów, aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się jakichkolwiek zarazków. Jesteś zainteresowany ofertą? Wejdź na stronę internetową firmy i dokonaj rezerwacji wybranej usługi już teraz!