Kocyk na lato – dlaczego warto pomyśleć o zakupie?

Kupując kocyk, myślimy o tym, że będzie potrzebny nam do okrycia się, gdy będzie chłodniej. Gdy jest zima, kupujemy najgrubszy i miękki, a jaki kocyk kupić, gdy jest lato? Na co zwracać szczególną uwagę dokonując takiego zakupu? Gdzie szukać najlepszych ofert kocyków?

  • Cienki kocyk
  • Idealny kocyk dziecięcy na lato
  • Ręcznie szyte kocyki dla dzieci z bawełny i minky – gdzie szukać najlepszych kocyków?

kocyk-na-lato

Cienki kocyk

Cienki koc to konieczność latem. Może służyć do zapewnienia komfortu w chłodne, deszczowe dni lub chłodne wieczory. Można go używać jako lekkiego okrycia, gdy na zewnątrz nie jest tak gorąco, lub jako dodatkową warstwę ciepła, gdy na zewnątrz jest zimno. Pomyśl również o zabraniu cienkiego kocyka na grillowanie lub ognisko. Jeśli o tym nie zapomnisz, czas spędzony z przyjaciółmi lub rodziną będzie przyjemniejszy, nie będziesz musiał martwić się o to, że robi się coraz chłodniej i coraz bardziej czujesz zimno na swojej skórze. Nie zabraknąć kocyka również w podróży, gdy śpimy w samochodzie w trasie lub pod namiotem.

Idealny kocyk na lato dla dziecka

Idealny letni kocyk dla Twojego malucha to kocyk niemowlęcy o fakturze przypominającej bawełnę i lekkim w dotyku. Ważne jest również, aby faktura kocyka była miękka i gładka, aby kocyk czuł się komfortowo na skórze dziecka. W lecie nie możemy tylko myśleć o tym, by kocyk dla naszego dziecka był miękki i gładki, w lecie powinniśmy kupić kocyk, który jest bardzo lekki, najlepiej bez wypełnienia, by maluszkowi nie było za gorąco. Jeśli szukasz kocyka do spacerów do wózka, może być troszkę grubszy, niż ten, którym będziesz okrywać dziecko w łóżeczku.

kocyk

Ręcznie szyte kocyki dla dzieci z bawełny i minky – gdzie szukać najlepszych kocyków?

Jeśli szukasz kocyka na lato i interesuje Cię wersja kocyka bez wypełnienia, która jest bardzo lekka idealna na ciepłe dni, zajrzyj na stronę: https://www.babymetka.pl/117-kocyk.

Do wyboru wiele wzorów i kolorów oraz rozmiarów, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie jesteś zdecydowany na jeden wzór, możesz wybrać kocyki dwustronne. Wybierzesz kolor każdej strony, sam zdecydujesz które wzory najlepiej ci spasują. Firma bardzo szanuje swoich klientów, możesz liczyć na pomoc z ich strony przy wyborze kocyka i nie tylko. Z pewnością nie będziesz zawiedziony zakupem, produkty są robione bardzo starannie z najlepszych materiałów, by ani Tobie, ani nikomu z Twojej rodziny lub bliskich nigdy nie było zimno. Nie zastanawiaj się dłużej i pozwól okryć się milutkimi kocykami.