SkinCashier to popularna strona, której główną funkcjonalnością jest wymiana skórek z gier tj. CS:GO, Rust oraz Dota 2 na prawdziwe pieniądze za pośrednictwem różnych procesorów płatności. Podczas korzystania z takich usług pojawia się jedno pytanie – czy można tej firmie zaufać? Dowiedz się, czy Skincashier jest legit i można mu zaufać!

 

Czym jest SkinCashier?

SkinCashier to strona, która powstała w 2020 roku i jest usługą typu cash-out. Oznacza to, że skupuje od swoich użytkowników przedmioty Steam, a następnie wypłaca im ekwiwalent pieniężny wybraną drogą płatności. Jest to bardzo popularna strona, która jest już dość mocno rozpoznawalna w Polsce (nagrywał o niej między innymi Snax) i korzysta z niej mnóstwo graczy dziennie. Tutaj najdziesz oficjalny adres strony SkinCashier: https://skincashier.com/pl

 

Zalety SkinCashier

  • Szybka i bezproblemowa sprzedaż skinów
  • Strona akceptuje większość dostępnych skinów oraz przedmiotów z CSGO, Rust, Dota 2 oraz TF2
  • Duży wybór metod wypłaty pieniędzy
  • Świetny support, który dostępny jest praktycznie 24/7

 

Wady SkinCashier

  • Brak możliwości otrzymania pieniędzy przez przelew bankowy

 

Jak sprzedać skiny z CS:GO na SkinCashier?

Sprzedaż skinów z Counter-Strike: Global Offensive na tej stronie jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy, że zalogujesz się na stronę za pomocą swojego konta Steam, a następnie wybierzesz przedmioty, które chcesz sprzedać i wybierzesz metodę płatności.

 

Pamiętaj, aby podać na pewno poprawne dane do wypłaty kasy, ponieważ samodzielna zmiana danych do odbioru pieniędzy po akceptacji oferty wymiany od bota jest niemożliwa i w takiej sytuacji będzie konieczny kontakt z supportem strony.

 

Czy SkinCashier jest zaufany (legit)?

Zdecydowanie tak, jest to bardzo popularna strona (prawdopodobnie najpopularniejsza), która zebrała mnóstwo pozytywnych opinii na swój temat. Wiele z recenzji można znaleźć samodzielnie na Youtube, ale także na TrustPilot, czyli portalu na którym każdy klient danej usługi może wystawić ocenę. Na dzień pisania tego artykułu SkinCashier posiada ponad 1800 opinii, z których średnia ocena wynosi 4.6 co jest bardzo dobrym wynikiem. Negatywne opinie, które pojawiają się na temat tej usługi dotyczą wyceny skinów, która według użytkowników jest za niska. Niestety algorytm strony ustala wycenę przedmiotu na podstawie wielu czynników, dlatego w przypadku skórek, które sa mało popularne, ceny mogą być rzeczywiście lekko zaniżone.

 

Jednak w internecie nie można znaleźć żadnych negatywnych informacji na temat działania tej usługi. Jest to aktualnie zdecydowanie jedna z najlepszych stron do sprzedaży skinów Steam za prawdziwe pieniądze.

 

Ogólna ocena o SkinCashier

Stronę oceniamy zdecydowanie pozytywnie. Dzięki SkinCashier każdy gracz ma szybką możliwość pozbycia się swoich niechcianych skórek i w zamian otrzymuje prawdziwe pieniądze. Firma cieszy się świetnymi opiniami w internecie, dlatego warto zdecydowanie z niej skorzystać.