Kiedy masz dużo obowiązków w pracy i jesteś przytłoczony załatwianiem codziennych spraw i obowiązków, nie myślisz o robieniu wykwintnych, trudnych dań.

Często w takich sytuacjach odżywiamy się niezdrowo, kupując tak zwane śmieciowe jedzenie, albo wydajemy sporo pieniędzy na catering. W zamian tego proponujemy, byś zastanowił się nad włączeniem do swojej codziennej diety naleśników, jednego z najłatwiejszych dań, które wykonają nawet ludzie słabo radzący sobie z gotowaniem. Zobacz prosty przepis na naleśniki które mogą być szybką propozycją na codzienny obiad, kolację oraz słodkie śniadanie. Naleśniki mogą stać się prawdziwym dziełem sztuki, ponieważ można je w różnorodny sposób serwować, a nawet nadziewać farszem. Najpopularniejsze w Polsce jest stosowanie powideł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś nakładał na nie na przykład bitą śmietanę, dżem lub czekoladę. Poeksperymentuj, a na pewno odkryjesz nowe smaki. Na dodatek można je bardzo szybko przygotować. Gdy nabędziesz wprawę w ich robieniu, zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście minut. Na kulinarnych stronach odnajdziesz mnóstwo ciekawych przepisów na naleśniki oraz porad jak je w prosty sposób wykonać.

Naleśniki oraz gofry – proste przepisy na smaczny posiłek.

A może jednak prosty przepis na gofry?

Polecamy także zakochać się w pieczeniu gofrów domowych. Mogą one wzbogacić jadłospis o nowe doznania kulinarne, ich przygotowanie jest równie łatwe i podobnie szybkie jak naleśników. Zapraszam na stronę z prostymi przepisami, znajdziesz tam prosty przepis na gofry. Sądzę, że bardzo szybko nauczysz się je robić, dzięki czemu Twoje podniebienie i brzuch będą szczęśliwe. Z naszego doświadczenia wynika, że dzieci je uwielbiają, także możesz w prosty sposób ucieszyć swoje pociechy. Co więcej, ich wygląd jest tak apetyczny i estetyczny, że jeśli uraczysz nimi swoich znajomych podczas odwiedzin, będą oni pod wrażeniem Twoich zdolności kucharskich. Można je serwować z lodami, owocami, bitą śmietaną czy też cukrem pudrem. W ich przypadku, podobnie jak z naleśnikami, również warto szukać nowych połączeń smakowych. Gofry z czekoladą lub galaretką owocową są naprawdę pyszne – szczerze polecamy! Jeśli lubisz tradycyjne smaki, to gofry posypane cukrem pudrem będą strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Przy wypiekaniu domowych gofrów pamiętaj, by używać gofrownicy o minimalnej mocy 1200W. Im mocniejsza gofrownica, tym gofry są bardziej chrupiące i smakują jak z budki nad morzem. Gofry i naleśniki to jeden z najprostszych i najtańszych dań, które możesz serwować swojej rodzinie każdego dnia. Nie sposób się nimi znudzić i przejeść, a to za sprawą licznych dodatków i różnego nadzienia.