W dzisiejszych czasach każdy chce mieć swoje pięć minut sławy – najlepiej w internecie. Możliwości jest naprawdę wiele: facebook, instagram, youtube, tik-tok. Każda z tych platform jest wyjątkowa na swój własny sposób i w każdej funkcjonuje algorytm, który nie jest zbyt przyjazny dla nowych użytkowników. A co jeżeliby pomóc swojemu szczęściu i kupić tyle wyświetleń wideo, że możliwe będzie zwrócenie uwagi większej ilości odbiorców. Tylko czy kupowane wyświetlenia będą prawdziwe? Czy nie jest to niezgodne z regulaminami mediów społecznościowych? Czy takie wyświetlenia wideo, które zostały kupione są cokolwiek warte? Czy można je kupić dla dowolnego filmu, który znajduje się na danej platformie społecznościowej?

1. Kupowanie wyświetleń – czy warto?

2. Wyświetlenia na facebooku – jakiej są jakości?

3. Jak opłacić wyświetlenia w mediach społecznościowych?

Kupowanie wyświetleń – czy warto?

Czy wyświetlenia na facebooku warto kupować? Wiele osób zadaje sobie takie pytanie każdego dnia. Czy nie jest to nielegalne? Prawda jest taka, że jest to powszechna praktyka, która jest wykorzystywana przez największe influencerki. Czy zatem warto kupić wyświetlenia na Facebooku? Tak, ale warto to zrobić ze sprawdzonego miejsca, aby zachowany był średni czas oglądania filmiku. Czasami zakupione wyświetlenia zmotywują do pisania kolejnych komentarzy, a także do zostawiania innych reakcji pod filmem.

Wyświetlenia na facebooku – jakiej są jakości?

Czy kupowane wyświetlenia będą jak prawdziwe wyświetlenia? Jaka jest ich jakość? Czy sprawią, że pojawią się także reakcje pod filmikami? Trzeba przyznać, że wszystko zależy od tego, gdzie kupisz wyświetlenia. Jeżeli zrobisz to w sprawdzonym miejscu, to składaj zamówienia już dzisiaj, ponieważ będziesz mieć pewność, że dostaniesz wystarczającą liczbę wyświetleń o dobrej jakości. Na pewno będziesz zadowolony z zakupionej usługi, dzięki której będziesz w stanie wybić się czy to na Facebooku, czy też na innych portalach społecznościowych.

Jak opłacić wyświetlenia w mediach społecznościowych?

Jak kupić wyświetlenia? Przede wszystkim musisz zmienić ustawienia prywatności na filmie, który chcesz promować. Wyświetlenia mogą być kupowane jedynie dla filmów, które są publiczne – w innym przypadku nie da się tych wyświetleń kupić. Następnie musisz skopiować link do filmu i umieścić go na wskazanej stronie, po czym przyjdzie czas na skonfigurowanie swojego zindywidualizowanego pakietu, który chcesz otrzymać. I dopiero potem będziesz mógł opłacić swoje zamówienie.

undefined