W kwestiach bezpieczeństwa warto bezwzględnie polegać na profesjonalistach. Źle zamontowany zamek, czy niewłaściwie dopasowane drzwi mogą nie zapewnić należytej ochrony przed włamywaczem. Ślusarz zagwarantuje również wsparcie przy problemach z zepsutym zamkiem, bądź kiedy zgubimy klucz.

Awaryjne otwieranie mieszkań

Zamki antywłamaniowe automatyczne to idealne i bardzo solidne zabezpieczenie mieszkania, domu, sklepu, czy biura. Niestety taki zamek może stać się pułapką również dla samego właściciela. Zamknięcie drzwi uruchamia bowiem zablokowanie rygli w zamku. Od wewnętrznej strony można je otworzyć za pomocą naciśnięcia klamki, od zewnętrznej, tylko kluczem. Co jeśli właściciel nieostrożnie zapomniał go zabrać, bądź przez przypadek sam zatrzasnął drzwi? Takie zamki antywłamaniowe to spora inwestycja. Nie ryzykuj więc ich samodzielnego rozwiercenia czy otwierania. Awaryjne otwieranie drzwi pozostaw ekspertowi. Ślusarz fachowo otworzy zamek bez uszkodzenia mechanizmu, a Ty znów spokojnie będziesz mógł z niego korzystać bez zbędnych, dodatkowych kosztów.

Pogotowie ślusarskie rozwiąże Twój problem, również jeśli zgubisz bądź zostaną Ci skradzione klucze.

Awaryjne otwieranie samochodów

Złamany kluczyk w zamku, czy zatrzaśnięty przypadkiem mechanizm? Zachowaj spokój i wezwij pogotowie ślusarskie. W takich sytuacjach eksperci działają niezwykle szybko i zawsze skutecznie. Awaryjne otwieranie zamków samochodowych musi odbyć się bezinwazyjnie i tak, byś mógł z niego ponownie skorzystać. Unikniesz wstawiania szyby, drogich napraw uszkodzonych drzwi czy uszczelek. Za to z miejsca awarii odjedziesz swoim samochodem i szybko zapomnisz o pechowej sytuacji.

Ślusarz poradzi sobie zarówno z wyjęciem złamanego kluczyka ze stacyjki, jak i z drzwi samochodowych. Nie jesteś pewny, czy ślusarz otworzy drzwi Twojego samochodu? Zadzwoń na pogotowie ślusarskie, również w porze nocnej. Wystarczy, że podasz markę i model, by ślusarz umówił się z Tobą na awaryjne otwieranie drzwi samochodu.

Montaż i wymiana zamków antywłamaniowych

Nowoczesne zamki antywłamaniowe odznaczają się coraz lepszą klasą bezpieczeństwa. Ma to swoje plusy, ale i minusy. Innowacyjność mechanizmów przekłada się bowiem na ich nieco bardziej złożoną budowę. Dlatego montaż zamków antywłamaniowych zostaw ślusarzowi. Wykorzystaj jego wiedzę jednak nie tylko do właściwego montażu, ale również do wyboru odpowiedniego zamka.

Zamki antywłamaniowe Gerda czy Dierre są funkcjonalne i niezwykle wytrzymałe. Zamontujesz je w swoich drzwiach nawet na kilkanaście lat. Jeśli jednak Twój mechanizm zaczął się zacinać albo uważasz, że powinnaś zamek wymienić na nowszy, to zdaj się na doświadczenie ślusarza. Tutaj również pogotowie ślusarskie zapewni Ci fachową pomoc.

Pogotowie ślusarskie to sprawdzony partner również w przypadku:

  • – naprawy zamków,
  • – wymiany drzwi antywłamaniowych,
  • – wymiany zamka w skrzynce pocztowej,
  • – awaryjne otwieranie sejfów.