Prowadzisz sklep internetowy? Organizujesz wydarzenie, o którym informujesz w mediach społecznościowych? A może chcesz wypromować swoją działalność artystyczną lub rzemieślniczą? Dobrze wiesz, jak ważne są lajki, reakcje i udostępnienia twoich postów. Nie musisz posiadać tysięcy znajomych. Wystarczy, że kupisz lajki, a zasięg twojej strony znacząco wzrośnie. 

 

1. Polskie laki na Facebooku

2. Kupowanie lajków

3. Zwiększenie zasięgu w mediach społecznościowych

 

Polskie lajki na Facebooku

Strony sklepów, grup społecznościowych lub artystycznych, stały się dziś alternatywną formą reklamy, dla tej którą znamy z prasy, radia i telewizji. Maja one tę zaletę, że możemy sterować nimi samodzielnie, bez konieczności zamawiania spotów w agencjach reklamowych. Jest to dużo wygodniejsza i tańsza forma promocji. Jednak, aby taka reklama odniosła pożądany skutek, potrzebne są lajki, polubienia, reakcje i udostępnienia. Im jest ich więcej tym lepiej. W ten sposób, zwiększa się zasięg postów. Sposobem na to, jest skorzystanie z usług firmy, która oferuje polskie lajki w mediach społecznościowych. Nie ma w tym żadnego oszustwa, ani nieuczciwości. Polubienia postów wysyłane są przez ludzi, posiadających polskie konta na Facebooku. Gdyby polubienia były wysyłane z kont zarejestrowanych, dajmy na to, na Zanzibarze, wiarygodność twojej strony znacznie by się obniżyła. Dlatego, lajki wysyłane są wyłącznie z polskich profili, co wpływa dodatnio na wizerunek twojej firmy, lub przedsięwzięcia. 

Kupowanie lajków

Prowadzisz fanpage swojego sklepu internetowego, opracowałeś całą gamę ofert handlowych i czekasz na potencjalnych klientów. Jeśli czekasz z założonymi rękami, to nic z tego nie wyjdzie. Najważniejszą rzeczą w e-commerce, jest ruch na stronie. Im większą popularność zdobędzie się dana strona w mediach społecznościowych, tym lepiej. Twój biznes ruszy z kopyta. Wystarczy tylko kupić lajki wysyłane z prawdziwych kont. Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę oferująca usługi kupowania polubień. Potem należy podać link do strony, którą chcesz wypromować. Nie musisz podawać żadnych innych danych. Link zupełnie wystarczy. Pamiętaj tylko o tym, aby jego treść była dostępna publicznie. Potem należy opłacić zamówienie, a firma zajmie się całą resztą. Będziesz mógł z satysfakcja obserwować, jak liczba polubień i komentarzy pod twoim postem rośnie. Czas realizacji, zależy od liczby zamówionych działań, a także od ich rodzaju. Do wyboru kilka opcji. Jeśli chcesz uzyskać dużo polubień w krótkim czasie, wybierz wariant ekspresowy. Lajki zaczną pojawiać się na twojej stronie już w ciągu godziny. Możesz tez wybrać wariant długofalowy, rozłożony nawet na kilka miesięcy. Wszystko zależy od twoich indywidualnych preferencji. 

Zwiększenie zasięgu w mediach społecznościowych

Polubienia strony e-commerce, reklamy, czy strony z twoją działalnością artystyczną, przynoszą duże korzyści. Większa widoczność twojego konta na Facebooku, umożliwi ci pozyskanie nowych klientów i fanów tego, co robisz. Jeszcze lepiej, gdy pod twoim wpisem pojawi się dyskusja. Komentarze i dodane pod nimi lajki powodują, że zyskują one większe znaczenie, co przyciąga odbiorców. Post z dużą liczba polubień i reakcji emoji ma o wiele więcej wyświetleń i udostępnień. Ułatwia to promowanie każdego typu działalności. O tym, kto polubił twój post, możesz się przekonać klikając w lewy dolny róg pod postem. Zobaczysz tam nazwy profili, z których wysłano polubienia a nawet zajrzeć na strony osób, które zalajkowały twój post. Usługa kupowania lajków, jest całkowicie bezpieczna dla zamawiającego i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka.