Feromony to związki chemiczne, które są wydzielane z naszego ciała i różnią się w zależności od tego, jak się w danym momencie czujemy, czy jesteśmy podekscytowani, czy może przestraszeni. Prościej mówiąc, to zapach naszego ciała. Feromonami możemy informować niewerbalnie osoby w naszym otoczeniu o naszym obecnym nastawieniu. Co nie zawsze może być dla nas korzystne. W końcu rzadko chcemy, aby ludzie wokół nas, znali nasze prawdziwe odczucia, szczególnie w sytuacjach biznesowych – czyli stresowych.

Feromony ułatwiają codzienność

Feromony możemy kupić w sklepach. Mogą nam pomóc w wielu rzeczach. Ich składniki są poddawane dokładnej analizie i dobrane w taki sposób, aby ich użytkownik poczuł pozytywny wpływ na swoje samopoczucie. Subtelny zapach potrafi pobudzić zmysły, otworzyć umysł i pomóc człowiekowi w nowych sytuacjach. Pomaga przezwyciężać nieśmiałość i stawać się duszą towarzystwa. Ludzie podświadomie zwracają uwagę na zapach drugiej osoby i jeśli jest on atrakcyjny, zwracają na nią również swoje zainteresowanie. Może to poskutkować nowymi znajomościami, a być może nawet romansem i związkiem. W dodatku, intrygujący zapach pozwala zachować na sobie spojrzenia innych, a w połączeniu ze zwiększoną śmiałością, może pomóc w osiąganiu sukcesów w pracy. Feromony pozwalają na twarde stąpanie po ziemi. Rozpalają pożądanie między dwójką ludzi i pozwalają na nowe odczucia. Ich działanie jest znane od bardzo dawna, niestety w obecnych czasach jest pomijane.

Sytuacje biznesowe wymagają od nas szczególnej zdolności autoprezentacji, rozmowności, a także pewności siebie i opanowania. Jak więc w takich sytuacjach mogą pomóc feromony? Otóż odpowienio dobrane składniki (rodzaje feromonów), mogą pobudzać obszary w mózgu odpowiadające za nasze samopoczucie. Poprawią zatem nasz nastrój, zwiększając rozmowność, pewność siebie oraz wznosząc nasze zdolności interpersonalne na wyższy poziom. Oczywiście feromony nie załatwią za nas wszystkiego. Będą stanowić natomomiast niezwykłą pomoc w osiągnięciu celów prywatnych i tych zawodowych. Jeśli chcesz poprawić swoje funkcjonowanie społeczne, z pewnością jest to dla Ciebie!

Więcej: https://greenerpharma.com/pl/c/Feromony/19

Feremony Pheroamore

Bardzo dobrym wyborem są feromony Pheroamore – osobna receptura jest odpowiednia dla kobiet i osobna dla mężczyzn. Sprawiają, że codzienne życie staje się o wiele łatwiejsze. Ich skład jest dopracowany i oparty na badaniach wykwalifikowanych osób. O pozytywnym działaniu Pheroamore powstało wiele artykułów. Jest to produkt, o którym się mówi!

undefined