Meble drewniane zawsze były popularnym wyborem, niezależnie od tego, czy szukasz efektownego zestawu do jadalni, rustykalnego stolika kawowego czy kredensu do przedpokoju.

Drewno to naturalny materiał, który tworzy ciepły, rustykalny wygląd, który po prostu nigdy nie wychodzi z mody, dlatego drewniane meble są od lat chętnie wybierane do domów i biur. Drewno jest również wszechstronne, pasuje do różnych stylów, zarówno do tradycyjnego, jak i współczesnego domu.

Jakie meble będą lepsze, z drewna czy laminatu?

Trwałe i estetyczne meble do domu i biura

Jeśli chodzi o meble do domu czy biura, warto wybierać materiały twarde, odporne na zarysowania i uszkodzenia, aby przetrwały w dobrym stanie przez wiele lat. Meble drewniane to zawsze solidna inwestycja, która przetrwa lata użytkowania, ale możemy również zdecydować się na nieco tańsze laminaty czy płytę MDF. Tego typu meble mogą mieć różne wykończenia, wymagają bardzo niewielkiej konserwacji, aby utrzymać je w dobrym stanie, wystarczy wycierać je na bieżąco z kurzu i zabrudzeń. Bardziej wytrzymałe drewno i metal wytrzymają ciągłe otwieranie i zamykanie dłużej niż laminaty, płyty MDF lub bardziej ekonomiczne opcje mebli.

Jako jeden z większych mebli w pokoju, komoda, która jest wygodna i łatwa w użyciu, dobrze pasuje do pomieszczenia i świetnie wygląda, może być idealnym rozwiązaniem zamiast szafy. W sklepach meblowych znajdziemy szeroki wybór komód, szaf i regałów do każdego pomieszczenia. Niska komoda może być atrakcyjną opcją zarówno do pokoju, jak i przedpokoju. Tego typu meble nie zajmują dużo miejsca na ścianie, dzięki czemu można nad nimi umieścić dodatkowe półki i regały, lustro czy obraz, a nawet zawiesić telewizor. Zwykle będą również znacznie szersze niż zwykła wysoka komoda, dzięki czemu będą idealne do przechowywania koców, poszewek na pościel i innych większych przedmiotów.

Szeroki wybór mebli do salonu, sypialni, jadalni, biura oraz meble na wymiar oferuje Galeria Reguły Warszawa. Otwarte półki tworzą iluzję większej przestrzeni, więc taka szafa czy regał doskonale sprawdzi się również w mniejszym pokoju. Dodatkowo na takich półkach możesz wyeksponować dowolne przedmioty, książki, naczynia, dekoracje, zdjęcia, kwiaty doniczkowe.