Elegancki i przyciągający wzrok design to prosty sposób na dodanie centralnej fontanny do Twojego ogrodu. Ciepły rdzawy kolor cortenu uwydatnia barwy przestrzeni na zewnątrz i wprowadza mocny, industrialny motyw do tego obszaru, mały projekt może sprawić, że Twój ogród będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Ogrodowa fontanna wniesie nowy wymiar do Twojej przestrzeni na zewnątrz. Wprowadzanie wody do ogrodu może przynieść wiele korzyści, w tym zachęcanie dzikich zwierząt i promowanie relaksu. Zone Pots oferuje szeroką gamę fontann i oczek zewnętrznych pasujących do Twojego ogrodu, od misek na wodę po stawy. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć spokojną przestrzeń ogrodową.

Nie musisz mieszkać w arcydziele architektury, aby cieszyć się fontanną ze stali cortenowskiej. Są przenośne, łatwe w instalacji i po podłączeniu są samowystarczalne. Można je ustawić na dowolnej płaskiej powierzchni i zapewnić niekończące się godziny przyjemności.

W jaki sposób stal corten wpływa na wodne elementy ogrodu?

Zone Pots wykorzystuje stal cortenową jako surowiec do zewnętrznych metalowych fontann wodnych, stal cortenowska jest wstępnie zwietrzałym materiałem, który może przetrwać dziesięciolecia na zewnątrz. Dzięki swojej pięknej patynie nic dziwnego, że jest tak często używany w nowoczesnej architekturze krajobrazu i elementach wodnych.

Stal odporna na warunki atmosferyczne ma zalety bardzo wysokiej odporności na korozję, ochrony środowiska i braku zanieczyszczeń. Doskonale realizuje integrację dzikiego, twardego arcydzieła i scenerii miękkiej wody.

Z cortenu zaczynając od projektowania, cięcia, śrutowania, walcowania, spawania, profilowania, grawerowania i obróbki powierzchniowej uzyskujemy  świetny produkt, który został zaprojektowany zgodnie z wymogami środowiskowymi, zastosowaniem, sposobem przechowywania i efektem funkcji wody.

fontanna ogrodowa corten

Gorąca sprzedaż fontann ogrodowych

Każda fontanna ogrodowa i fontanna Zone Pots jest wyposażona w pompy, rury i dysze. Napięcie pompy wynosi 220 V, jeśli potrzebujesz innego napięcia, to modyfikacja jest możliwa.

Oczko wodne nada Twojemu ogrodowi nowy wymiar

Fantazyjny ogród nie może obyć się bez elementu centralnego, element wodny jest najbardziej odpowiednim elementem centralnym w przestrzeni zewnętrznej. Elegancki i przyciągający wzrok projekt fontanny to prosty sposób na ulepszenie ogrodu, a ponadto woda zawsze oznacza fortunę w tradycyjnych ogrodach, gdzie jest woda, tam jest fortuna. Tak więc fontanna jest szczęśliwym symbolem w domu i ogrodzie, możemy również zobaczyć wiele ścian wodnych i misek wodnych w budynkach użyteczności publicznej i na zewnątrz.

Dlaczego funkcja wody ze stali corten?

Wybór odpowiednich materiałów z funkcją wody może być ważniejszy niż wybór stylów. Zarówno aluminium, jak i stal cortenowska to fantastyczne materiały, które są mocne, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Ale nadal istnieją duże różnice między nimi.

Po pierwsze kolor. Aluminiowa fontanna jest oryginalnie w kolorze szarym, ale można ją dostosować do dowolnego koloru RAL; Fontanna wodna ze stali cortenowskiej jest wyjątkowa dzięki pięknemu rdzawo-pomarańczowemu odcieniowi, który z czasem rozwija się, tworząc samoobronne wykończenie. Ciepły rdzawy kolor wzmacnia odcienie przestrzeni i nadaje mocny i przemysłowy motyw. Oznacza to, że jeśli masz określony kolor inny niż rdzawy pomarańcz, wybierasz aluminiową fontannę; jeśli lubisz przyciągający wzrok element, który emanuje pięknym bursztynowym wyglądem, najlepszym wyborem będzie funkcja wodna ze stali cortenowskiej.

Po drugie koszt. W typowych warunkach aluminiowa funkcja wodna będzie droższa niż funkcja wodna ze stali corten, a ta ostatnia prawie nie wiąże się z kosztami konserwacji, więc całkowity koszt funkcji wodnych ze stali corten ma dużą przewagę.

Stal odporna na warunki atmosferyczne jest super odporna na korozję, przyjazna dla środowiska, w 100% z recyklingu, może być doskonale wkomponowana w naturę.

Popularne typy obiektów wodnych

Zgodnie z badaniami rynku i opiniami szerokiego grona klientów, stwierdzamy, że miski na wodę ze stali corten, podświetlane fontanny ogrodowe corten, okrągłe stoły wodne corten, stawy wodne corten, ściany wodna corten, kurtyny wodne corten to najpopularniejsze stylowe produkty w krajobrazie ogrodowym.

Wiemy, czego potrzebujesz!

Funkcja wodna może absolutnie nadać nowy wymiar Twojej przestrzeni zewnętrznej lub wewnętrznej. Zone Pots oferuje szeroką gamę elementów wodnych ze stali corten, które pasują do Twojego ogrodu. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń ogrodową. Doprowadzenie wody do ogrodu może przynieść wiele korzyści, w tym promować bogactwo i sprawić, że będziesz zrelaksowany.