Jeśli kupiliśmy samochód, który jest mocno uszkodzony i nie nadaje się do jazdy po drogach to konieczna będzie pomoc lawety.

Tylko laweta słubice jest w stanie przyjechać po samochód i go zapakować. To nie jest zawsze łatwe, bo samochody uszkodzone mogą mieć zblokowane koła, do tego wystaje tam wiele ostrych części i to wszystko trzeba wiedzieć jak zabezpieczyć. Na szczęście na lawecie jest wyciągarka, która powoli, powoli będzie wciągała samochód na lawetę. Czasami trzeba trochę wyciągarce pomóc żeby lina nie pękła, ale to będzie widać dopiero wtedy, kiedy zaczniemy się tym zajmować. Najważniejsze jest to żeby laweta była na tyle duża żeby nasz kupiony samochód się tam zmieścił. Jeśli chcemy sprowadzić taki samochód z Niemiec to też konieczna będzie laweta, a zatem zawsze znajdzie się dla nas takie rozwiązanie, jakie jest najbardziej potrzebne. Samochód powinien w bezpieczny sposób dojechać do miejsca do celowego i my powierzamy to zadanie firmie, która zna się na tym. My nie musimy nic o tym wiedzieć, bo my kupiliśmy samochód, który ma trafić do mechanika. To jak tam trafi powierzone jest firmie, która ma dla nas najbardziej korzystną ofertę. Tylko wtedy będziemy w stu procentach zadowoleni, jeśli zadanie zostanie do końca fachowo wykonane.

Pomoc lawety przy przewożeniu samochodu

Pracownik, który przyjechał razem z lawetą to powinna być osoba obeznana w swoim zawodzie, bo tylko wtedy wiemy, że nie będzie żadnych komplikacji. Wybieramy, zatem taką firmę, która jeździ po kraju i która oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie. Jeśli sprawdzamy samochód z zagranicy to też trzeba sprawdzić czy taka firma jest w stanie tam pojechać? Dla osób, które szukają kogoś do przewożenia mocno rozbitego samochodu jest dostępna firma laweta Słubice, która zrobi wszystko żebyśmy byli zadowoleni. Nie znajdziemy bardziej profesjonalnej firmy oferującej pomoc drogą, a w tym przewożenie lawetą. Dostosują się do naszych wymagań i na pewno wszystkie je będą w stanie spełnić.