Sprzedaż internetowa z pozoru wydaje się sprawą prostą. Jednak należy podkreślić, że istnieje ogrom czynności, które należy wykonać, by zamówiony towar dotarł prosto w ręce klienta. Takie codzienne działania związane z wysyłką towaru to między innymi obsługa zamówienia, spakowanie go, naklejenie etykiety, a następnie oddanie w ręce kuriera, który zajmuje się dostarczeniem produktu do klienta.

I właśnie etykiet dotyczyć będzie poniższy artykuł. Integracja PrintNode to nowość w systemie Apilo (daw.ErpBox), która związana jest z właśnie z etykietami wysyłkowymi. Dowiedz się więcej o wspomnianej integracji i skorzystaj z wyjątkowej oferty już dziś. Pamiętaj – nie ma na co zwlekać!

Integracja PrintNode w systemie Apilo (daw.ErpBox)

Nowość, która znajduje się w systemie Apilo (daw.ErpBox)pozwala na wydruk etykiety bez potrzeby pobrania pliku na komputer. To czynność, która została zredukowana do zaledwie jednego kliknięcia. Integracja PrintNode w Apilo (daw.ErpBox)pozwala na niesamowitą oszczędność czasu – zobacz: https://apilo.com/pl/drukarki-w-chmurze/. Pracownik zaledwie jednym naciśnięciem przycisku jest w stanie wydrukować wysyłkową etykietę. 

Zalety integracji PrintNode:

  • oszczędność czasu,
  • oszczędność pieniędzy,
  • automatyzacja procesu sprzedaży.

To trzy najważniejsze zalety integracji PrintNode z systemem Apilo (daw.ErpBox). Należy przypomnieć, że Apilo (daw.ErpBox) to program, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej sprzedaży internetowej. Dzięki niemu zostanie automatycznie wystawiona faktura lub paragon do sprzedaży, zostaną zaktualizowane stany magazynowe. To również łatwiejsze wystawianie ofert na popularnych marketplace’ach, jak np. Allegro, Amazon, a także eBay. Apilo (daw.ErpBox) pozwoli Ci na wypracowanie szablonu swoich ofert, co wyróżni Cię na tle konkurencji.

Podsumowanie

Apilo (daw.ErpBox) to inteligentny system, który pozwoli zautomatyzować Twoją internetową sprzedaż. To miejsce, które stale się rozbudowuje i wprowadzone są zupełnie nowe modernizacje. Ostatnią z nich jest integracja PrintNode, która pozwala na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy, ale również na zautomatyzowanie Twojej e-sprzedaży. Jeśli chcesz wypróbować program zupełnie za darmo, możesz zrobić to przez okres 21 dni. Wystarczy, że założysz darmowe konto na apilo.com. Wyprzedź swoją konkurencję już dziś!