Instytucje finansowe oferują obecnie przedsiębiorcom różnego rodzaju pożyczki które mają na celu pomoc w spłacie zadłużenia w stosunku do Urzędu Skarbowego.

Jak wiadomo wiele firm co miesiąc płaci podatek dochodowy oraz VAT, oczywiście nie powinniśmy zwlekać z wpłatami, należy dokonywać ich w terminie. Jednak obecnie wiele firm, przykładowo z branży turystycznej dotkniętych kryzysem wywołanym przez pandemię może mieć problem z płynnością finansową. Dlatego też poszukują szybkich pożyczek które pozwolą na spłatę bieżących zobowiązań w stosunku do Urzędu Skarbowego.

Pomoc dla przedsiębiorstw dotkniętych kryzysem

Atrakcyjna pożyczka dla firm na spłatę zadłużenia wobec US

W tym przypadku instytucje finansowe oferują pożyczki na bardzo atrakcyjnych warunkach, oczywiście przedsiębiorcy nie będą musieli wykazywać zysków, często wystarczy także niski dochód. Oczywiście będzie to spowodowane niemożnością płacenia na bieżąco składek zarówno podatkowych jak również składek do ZUS. Często przedsiębiorcy są w bardzo słabej sytuacji finansowej, dlatego też banki coraz częściej nie wymagają odpowiednich dochodów, zdają sobie sprawy iż wielu przedsiębiorców mogłaby nie spełnić tego rodzaju warunków.

Często wystarczy prowadzić firmę przez pół roku, oraz posiadać pozytywną historię kredytową jak wiadomo bank czy też inna instytucja finansowa będzie chciała w pewien sposób się zabezpieczyć. Oczywiście mogą być to bardzo atrakcyjne kredyty, często jest to także kredyt z gwarancją banku Gospodarstwa Krajowego. Obecnie można składać wnioski przez internet, z pewnością będzie to bardzo duże ułatwienie dla przedsiębiorców, można także skontaktować się telefonicznie, zapytać o szczegóły z pewnością tego rodzaju forma będzie chętnie wybierana.

Oczywiście pożyczka na spłatę US, może być także pożyczką chwilową, przykładowo udzielną na okres 14 dni, do momentu kiedy przedsiębiorca przykładowo trzyma płatności za faktury. Z pewnością tego rodzaju pomoc jest bardzo potrzebna, skorzystaj z nich wielu przedsiębiorców którzy borykają się w ostatnim czasie z problemami finansowymi.