Szukasz możliwości rozwoju poprzez kursy i szkolenia online? Materiały szkoleniowe dostępne na naszej platformie pozwolą Ci rozwinąć kluczowe kompetencje miękkie i twarde. Przez 12 miesięcy otrzymasz dostęp do pakietu szkoleń rozwijających najważniejsze umiejętności menedżerskie. Dowiedz się, co wchodzi w skład pakietu szkoleń online.

Kursy online – zarządzanie, marketing oraz komunikacja

Obecnie na rynku pracy nie można stać w miejscu – dostęp do szkoleń online pozwoli Twojej firmie uzyskać przewagę konkurencyjną, a pracownikom stale podnosić kompetencje. Możliwość uczestniczenia w szkoleniu z każdego miejsca z dostępem do Internetu obniża także wydatki na specjalistyczne kursy. Nasza platforma oferuje zajęcia z 40 modułów pogrupowanych w 3 obszary kompetencji (Zarządzanie firmą, Zarządzanie sobą, Zarządzanie innymi). Znajdziesz tu także 6 kategorii tematycznych, od Biznesu i finansów poprzez Zarządzanie i przywództwo aż po Komunikację w biznesie.

Korzyści płynące z pakietu szkoleń

Z kursu skorzystają nie tylko pracownicy, ale i wpłynie on pozytywnie na wizerunek firmy. Ukończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem ICAN Institute, o znanej renomie na rynku. Najważniejsza jest jednak zdobyta wiedza – poznasz od kuchni znajomość zasad marketingu czy procesów sprzedażowych. Rozwiniesz również umiejętności miękkie, między innymi motywowanie, zarządzanie zespołem i własną pracą oraz przekazywanie informacji zwrotnej. Na platformie czekają autentyczne zadania biznesowe do rozwiązania, a także studia przypadku i testy końcowe. Wybrany kurs online zakończy się więc zdobyciem praktycznej i niezbędnej współcześnie wiedzy.

Jak wyglądają lekcje online?

Pracownicy na pewno docenią łatwość korzystania z platformy, a szefowstwo zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Kurs realizowany w całości w języku polskim został stworzony przez krajowych i zagranicznych praktyków biznesu i ekspertów w swoich dziedzinach. Szkolenie obejmuje zagadnienia przedstawione w postaci filmów i animacji ułatwiających zapamiętywanie. Interaktywne ćwiczenia przygotowują do zadań, którym będzie trzeba sprostać w swojej firmie. Roczny dostęp do pakietu pozwala w każdej chwili wznowić lub przypomnieć sobie dany cykl szkolenia.

Kursy online kluczem do awansu

Decyzja o rozpoczęciu szkolenia na https://www.ican.pl/elearning/szkolenia-online oznacza szybką możliwość rozwoju zawodowego. Sprawdzona metodyka nauczania dorosłych ma na celu naukę w przystępny i życiowy sposób. Zdobyte tu umiejętności przydadzą się nie na kolejnych kursach, lecz w Twoim zawodzie.