Zakopane co roku przyciąga tysiące turystów z całego kraju, coraz częściej odwiedzają je także obcokrajowcy.

Zakopane jest popularne ze względu na swoje położenie, znajdziemy tu wiele szlaków górskich, zatem osoby które lubią aktywny wypoczynek mogą wybrać się na szlaki żółte, czerwone, czy też czarne. Możemy cały dzień spędzić w górach, cieszyć się świeżym powietrzem. Zakopane to także Krupówki, miejsce gdzie możemy miło spędzić wieczór, zjeść dobry obiad czy też kolację jak również pobawić się w dyskotece.

Kamery online z Zakopanego

Dowiedz się jaka pogoda panuje w Zakopanem

Jeżeli chcemy sprawdzić jaka jest pogoda w Zakopanem możemy obecnie sprawdzić kamery online, miasto udostępnia obraz z Zakopanego, dzięki temu możemy sprawdzić jaka jest obecnie pogoda. Osoby która mieszkają blisko Zakopanego mogą wybrać się na weekend czy też na jeden dzień do Zakopanego, gdzie można odpocząć, spędzić dzień w górach. Oczywiście obecnie w internecie dostępnych jest wiele kamer z różnych punktów z Zakopanego przykładowo z ulicy Kościuszki. Możemy zobaczyć jaka pogoda jest w Zakopanem, przykładowo czy pada deszcz czy występują opady śniegu. Możemy podjąć decyzję przykładowo o wyjeździe na narty, możemy zobaczyć także czy w danym momencie w Zakopanym znajduje się duża ilość turystów.

Kamery przekazują obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu będziemy mogli zapoznać się dokładnie z sytuacją Krupówkach. Oczywiście swoje kamery udostępnia także TOPR, dzięki temu możemy podziwiać wspaniałe widoki z Zakopanego. Możemy także określić jakie warunki panują na trasach narciarskich, osoby które chciałyby pojeździć na nartach czy na snowboardzie mogą w ten sposób ocenić czy jest to dobry okres na wyjazd. Dodatkowo dostępne są także kamery PKL, możemy ocenić zaśnieżenie stoku, także kamery skierowane na skocznię narciarską. Możliwe jest także znalezienie kamery z Kasprowego Wierchu, gdzie możemy podziwiać wspaniałe widoki.

Jeżeli chcemy zobaczyć jaka pogoda jest obecnie w Zakopanem możemy wejść na stronę https://zakopaneapartamenty.net/kamery-zakopane/, znajdziemy tam kamery skierowane na Krupówki. Możemy sprawdzić jakie jest obecnie zaśnieżenie, sprawdzić czy w mieście znajduje się duża ilość turystów. Niektórzy poszukują okresów kiedy w Zakopanem jest mniejsza ilość osób, kiedy możemy spokojnie skorzystać ze szlaków, nie stać w kolejce w restauracjach.