Wiele osób, które jadą do UK rozważa pracę na swoim. Jedni wybierają małe firmy, które nie wymagają zbyt wielu formalności i nie są trudne w prowadzeniu. Inne osoby zakładają spółki Limited. To coś takiego jak u nas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, dlatego warto byłoby się w ten temat zagłębić.

Czy łatwo się zakała i prowadzi taką firmę? Nie do końca można tak powiedzieć, ponieważ mamy do załatwienia bardzo dużo formalności i trzeba o tym pamiętać. Jesteśmy płatnikami VAT, a zatem trzeba na czas złożyć do urzędu skarbowego wszystkie dokumenty.

Jakiekolwiek opóźnienia będą dla nas kosztowne, dlatego nie opłaca się do tego doprowadzać. Przepisy są, jakie są i trzeba się tego trzymać. Jeśli chcemy przyspieszyć założenie firmy Limited w UK to nie pozostaje nam nic innego jak wybrać się do firmy księgowej, która będzie w stanie nam pomóc. To specjaliści od spółek, dlatego nie ma problemu żeby i nam pomogli. Do zadania, które dla nich mamy wyznaczona zostanie taka osoba, która ma bardzo duże doświadczenie, a zatem my na pewno na tym bardzo dużo zyskamy.

Pomoc jest nam potrzebna

Księgowość jest trudniejsza w spółce Limited, dlatego jeśli nie będziemy wspierać się pomocą firmy księgowej to możemy mieć później problemy. Już w momencie, kiedy zamierzamy założyć spółkę i mamy kilka chętnych osób trzeba się do nich zgłosić, a powiedzą nam, co dalej robić. To wszystko, co usłyszymy jest bardzo ważne, dlatego im szybciej zgłosimy się do takiej firmy tym lepiej będzie dla nas.

Informacje, które na pewno nam się przydadzą można będzie sprawdzić również na ich stronie internetowej. Znajdziemy ją pod adresem ksiegowy w Londynie. W tym miejscu jest wszystko, czego nam trzeba, co oznacza, że jeśli chcemy założyć spółkę to można będzie korzystać z tych informacji. Ta firma jest najlepsza i dlatego jest w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania. Będziemy bardzo zadowoleni z współpracy z nimi. Spełnią nasze wymagania i pomogą nam w prowadzeniu spółki Limited. Lepiej byś już nie może.