Ludzie często szukają miejsca do spotkań, które będzie inne niż wszystkie. Nie jest to dzisiaj takie łatwe, bo większość lokali jest robionych wedle szablonu. Są to miejsce przytulne, ale nudne, wszystkie jednakowe, a zatem co my mamy zrobić? Trzeba szukać takiego miejsca, które będzie oryginalne.

Dla mieszkańców Warszawy, a tym bardziej Mokotowa jest takie super miejsce. To klubokawiarnia Tam Cafe, która w ostatnim czasie bije rekordy popularności. Dostanie się do tego lokalu wcale nie jest łatwe. To wszystko, dlatego że można tam zjeść i śniadanie i lunch.

Oczywiście mamy też menu typowo kawiarniane jak pyszne ciastko czy kawa. Dla każdego znajdzie się coś z menu, co będzie mu pasowało i co ważne bardzo smakowało. Ten lokal kładzie nacisk na pełne zadowolenie klientów i to widać już od wejścia. Mamy miłą i pomocną obsługę, która jest w stanie nam pomóc przy wyborze czegoś do jedzenia albo do picia. Trzeba tam pójść żeby się o tym przekonać.

Wyjątkowe miejsce w Warszawie

Wyjątkowość tego miejsca to nie tylko jedzenie i obsługa, ale również wystrój. Mamy dwie sale, w których można miło spędzić czas. Pierwsza z nich to stoliki i ściana, na której znajdują się zdjęcia podróżnicze. To miejsce przyciąga jak magnes, dlatego nie ma się, co dziwić, że często ta sala jest wynajmowana na przeróżne spotkania osób, które planują podróże. Druga sala to jest dopiero wielki hit. Tutaj mamy miejsce, w którym można będzie odpoczywać. Mamy hamaki i pufy. Można pohuśtać i można poleżeć. Czy jest jakiś inny lokal, który ma coś takiego zaoferowania? Na pewno będzie go bardzo trudno znaleźć, dlatego udajmy się na Mokotów i sprawdzajmy jak to wszystko wygląda na żywo. Wystarczy, że właśnie teraz wejdziemy na ich stronę śniadania Mokotów, a można odbywać wirtualny spacer i sami się przekonamy, że to nie jest chwyt marketingowy tylko naprawdę ten lokal istnieje i ma dla nas tak wiele do zaoferowania. Będąc tam można zapomnieć o swoich problemach i chociaż na krótką chwilę przenieść się do innego świata.